www.budomarket24.pl
Sklep wielobranżowy, wszystko dla domu, ogrodu, warsztatu.

Wybierz odpowiednią walutę:

Large_3
 • GARDENA Podwodny reflektor UL 20

 • Producent:Gardena
 • Kategoria:Ogród » Oczko wodne i pielęgnacja » Oświetlenie i dekoracja
 • Kod:7952
 • Dostępność: w magazynie
Opis:
GARDENA podwodny reflektor UL 20 umożliwia efektowne podświetlanie ogrodowych oczek wodnych, fontann i innych obiektów. Można go używać do oświetlania lub akcentowania pojedynczych krzewów i drzew. Komplet z 12-V, bezpiecznym transformatorem, szpilką do przytwierdzania do ziemi, stopką, uchwytem do mocowania na ścianie i do dyszy fontannowej. Moc transformatora wynosi 20 W. 20-W żarówka halogenowa zapewnia jasne światło, a jednocześnie zużywa mało energii. Kierunek świecenia reflektora można płynnie regulować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Reflektor podwodny jest wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia jego dużą wytrzymałość. Transformator przeznaczony jest do instalacji wewnątrz i na zewnętrz pomieszczeń. Jest wyposażony w 2-metrowy kabel zasilający oraz otwory umożliwiające przymocowanie go do ściany. Kabel łączący o długości 5 metrów zapewnia swobodę ustawienia reflektora. Reflektor podwodny może być używany w oczku i na jego brzegu. Cztery kolorowe szkła pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnych efektów kolorystycznych. W celu zapewnienia wygody korzystania zalecamy używanie w połączeniu z zestawem zdalnego sterowania (artykuł nr 7680). Okres gwarancji: 2 lata. Do optymalnego oświetlenia ogrodu.
 • Z pełnym wyposażeniem

  Reflektor podwodny zawiera niezbędne elementy do efektownego podświetlenia. W zestawie znajduje się: transformator do jasnej żarówki halogenowej, stopki, uchwytów do mocowania na ścianie lub na ziemi, szpilka do przytwierdzania do ziemi, 4 kolorowe szkła oraz uchwyt do montażu do dyszy fontannowej.

  • Jasne światło

   Żarówka halogenowa zapewnia piękne, jasne podświetlenie, zużywając przy tym mało energii.

   • Regulowany kierunek świecenia

    Kierunek świecenia reflektora można płynnie regulować zarówno w poziomie, jak i w pionie.

    Z możliwością indywidualnego dostosowania

    Reflektor podwodny można stosować w oczku i na jego brzegu.

    Najwyższej jakości tworzywa

    Reflektor podwodny jest wykonany z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia jego dużą wytrzymałość.


GARDENA Lilia wodna czerwona z tworzywa sztucznego


INFORMACJE O SKLEPIE

ITPS Group - sklep wielobranżowy, wszystko dla domu, ogrodu, warsztatu:
elektronarzędzia, wiertarki, młotowiertarki, sprzęt ogrodniczy, kosiarki,
narzędzia spalinowe, nagrzewnice, klimatyzatory, osuszacze...